Ordinace neustále zkvalitňuje své služby. Důkazem toho je stále větší počet spokojených zákazníků, kteří zde nacházejí požadované služby s veškerým komfortem. Klient je mojí prioritou, proto je veškerá moje snaha a pozornost zaměřena právě na něj. Doufám, že budete s nabídkou služeb spokojeni, jakékoli připomínky samozřejmě vítám.


 

Prevence

Velký důraz kladu na prevenci, jelikož je velmi důležité předcházet nejrůznějším onemocněním. Neberte prevenci na lehkou váhu! Mezi nejvyužívanější preventivní opatření patří vakcinace, odčervení, ortopedická poradna pro rostoucí zvířata, prohlídky geriatrických pacientů a mnohé další.

Léčba onemocnění

Jsem schopna provádět léčbu pacientů od přesného stanovení diagnózy až po většinu operativních zákroků. Diagnózu stanovuji pomocí různorodých metod, které využívám dle potřeby. Samotnou léčbu provádím profesionálně a precizně od jednoduchých zákroků až po složitější operace. V naší ordinaci provádíme kastrace koček, kocourů, fen i psů, čištění zubů ultrazvukem, odstraňování nádorů, císařský řez a další.